Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Zawierzenie Matce Najświętszej w roku jubileuszu XXX-lecia reaktywacji Stowarzyszenia

Maryjo, nasza Matko!

My, młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jesteśmy przy Tobie, pamiętamy o Tobie i wspólnie z Tobą czuwamy przy Twoim Synu, a naszym Królu Jezusie Chrystusie.

Przychodzimy przed Twój cudowny obraz, aby zawierzyć Ci Stowarzyszenie w 30 lat po jego reaktywacji przez Konferencję Episkopatu Polski, na prośbę Św. Jana Pawła II..

Maryjo, z sercami pełnymi miłości, pragniemy podziękować Ci, za to że nieustanie masz nas wszystkich w swojej opiece. Matko, jesteś dla nas wzorem jak kochać i odpowiadać Bogu „FIAT” – GOTÓW!

Twojemu orędownictwu polecamy wszystkich biskupów polskich, szczególnie JE. ks. bp. Marka Solarczyka. Oddajemy Ci Pani pod Twoją matczyną opiekę Asystentów Diecezjalnych i Parafialnych z Generalnym Asystentem Stowarzyszenia ks. Andrzejem Lubowickim. Nasza Królowo powierzamy Ci wszystkie Druhny i Druhów naszej wspólnoty. Tych, którzy także w Stowarzyszeniu pełnią różne posługi i funkcje. Szczególnie Matko oddajemy Ci Prezydium Krajowej Rady z Druhem Patrykiem Czechem, Przewodniczącym Prezydium KR. Matko Twojemu wstawiennictwu oddajemy także zmarłych KSM-owiczów, a w szczególności śp. ks. prałata Antoniego Sołtyska, pierwszego Asystenta Generalnego Stowarzyszenia.

Jasnogórska Pani, prosimy Ciebie o obronę i wsparcie. Ty, która jesteś Matką Słowa nie gardź naszymi słowami. Ufamy w Twoje wielkie orędownictwo. Kto lepiej niż Ty, Matko rozumie swoje dzieci. Prosimy strzeż naszych marzeń o Polsce Chrystusowej. Spraw, abyśmy potrafili podnosić wzrok znad naszych smartfonów i budować środowisko młodzieży. Maryjo dopomóż, abyśmy byli Polakami z sercem, byśmy nigdy nie odtrącali potrzebującej dłoni.

Matko wierzymy, że z Twoim wsparciem przez cnotę, naukę i pracę będziemy nadal wiernie służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Przez Ciebie Maryjo Jezusowi odpowiadamy – GOTÓW!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!