Materiały formacyjne

Program Formacyjny „Hej do apelu stańmy wraz”

KSM opracował program formacyjny, który pomoże wybrać Ci odpowiednią drogę w życiu. W każdym miesiącu będzie towarzyszył nam inny temat przewodni. Zapraszamy do wspólnego przejścia drogi przygotowującej nas do świadomego przeżycia obchodów 30-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce.

październik 2020 – Hej do apelu stańmy wraz

#8 Konspekt spotkania „Hej do apelu stańmy wraz” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie #8 Celebracja spotkania „Hej do apelu stańmy wraz” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie #8 Załączniki spotkania „Hej do apelu stańmy wraz” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie

wrzesień 2020 – Duchowość KSM-owicza

#7 Konspekt spotkania „Służba” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie #7 Celebracja spotkania „Służba” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie

lipiec – sierpień 2020 – Duchowość KSM-owicza

#6 Konspekt spotkania „Apostolstwo” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie

czerwiec 2020 – Duchowość KSM-owicza

#5 Konspekt spotkania „Duchowość KSM-owicza” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie

maj 2020 – Patriotyzm

#4 Konspekt spotkania „Patriotyzm” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie #4 Celebracja „Patriotyzm” – szukaj też w aplikacji DOBRA w zakładce Formacja > W grupie W aplikacji znajdziesz również linki do pobrania tekstów konspektu i celebracji w uproszczonej wersji czarno-białej (do druku).

kwiecień 2020 – Wspólnota

W aplikacji znajdziesz również linki do pobrania tekstów konspektu i adoracji w uproszczonej wersji czarno-białej (do druku).

marzec 2020 – Kerygmat

#2 Konspekt spotkania „Kerygmat” – szukaj też w aplikacji DOBRA zakładce Formacja > W grupie #2 Adoracja „Kerygmat” – szukaj też w aplikacji DOBRA w zakładce Formacja > Celebracja W aplikacji znajdziesz również linki do pobrania tekstów konspektu i adoracji w uproszczonej wersji czarno-białej (do druku).

luty 2020 – Zaproszenie

rok 1 Spotkanie z Chrystusem

pdf

rok 2 Spotkanie z Kościołem

pdf

rok 3 Ja – Człowiek

pdf

rok 4 Ja i Ty

pdf

rok 5 Ja i My – Rodzina

pdf

rok 6 Ja i My – Ojczyzna

pdf

rok 7 Ja i My – Świat

pdf