Krajowa Komisja Rewizyjna

Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Sylwia Ciebiera

Przewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej

Diecezja Rzeszowska

Gotów!
Nazywam się Sylwia Ciebiera i jestem w KSM-ie od 2013 roku. Pochodzę z Tyczyna z Diecezji Rzeszowskiej gdzie zaczynałam swoją drogę z KSM. Przez lata byłam w kierownictwie w oddziale gdzie nabierałam dojrzałości i uczyłam się posługi innym. Ostatnie dwa lata posługiwałam w Zarządzie Diecezjalnym KSM Diecezji Rzeszowskiej jako Członek Delegat na Krajową Radę, gdzie mogłam zobaczyć jak działa KSM Diecezjalny i Prezydium. Obecnie dalej działam w KSM Diecezji Rzeszowskiej i jestem kierownikiem sekcji, która wspiera oddziały oraz pomaga tworzyć się nowym. Od lutego 2024 roku jestem Instruktorem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Chciałabym być wsparciem dla Prezydium i dla wszystkich zarządów diecezjalnych oraz służyć radą. Jestem studentką 4 roku Psychologii, ważna dla mnie w życiu jest rodzina, przyjaciele i moje pasje. Jestem sumienna i oddana, powierzone zadania wykonuje z zapałem i rozwagą, KSM jest dla mnie bardzo ważny i dlatego chce podarować mu te dwa lata mojego życia.

Kontakt:
s.ciebiera@ksm.org.pl

Agnieszka Dzięgielewska

Zastępca Przewodniczącej Krajowej Komisji Rewizyjnej

Diecezja Pelplińska

Moja przygoda z KSM-em zaczęła się w 2012 roku w oddziale przy parafii pw. św. Józefa w Tczewie. Dwa lata później złożyłam przyrzeczenie w pelplińskiej katedrze. Od tamtej pory nieustannie staram się być GOTÓW, działając na różnych szczeblach i płaszczyznach w Stowarzyszeniu. Od dwóch lat posługuje w Krajowej Komisji Rewizyjnej oraz jako Instruktor. W mojej codzienności nie ma za wiele czasu na nudę, ale jak znajdę chwilę, lubię ją poświęcić na dobrą książkę, serial albo spotkania z przyjaciółmi. Kocham teatr
dramatyczny i musicale.

Kontakt:
a.dziegielewska@ksm.org.pl

Agata Konkel

Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej

Diecezja Pelplińska

Do KSM-u dołączyłam stosunkowo późno, bo już jako studentka. Na spotkania zaciągnęli mnie znajomi z oddziału przy parafii św. Józefa w Tczewie. Spodobało mi się ich zaangażowanie w działania Stowarzyszenia na różnych szczeblach, więc wkrótce sama zaczęłam je podejmować. Dość szybko, bo tuż po złożeniu Przyrzeczenia w 2017 roku dołączyłam do Zarządu Diecezjalnego. W pelplińskich władzach diecezjalnych działałam kilka lat. Od dwóch lat z kolei jestem też krajowym Instruktorem, starając się każdego dnia odpowiadać GOTÓW na Boże wezwanie i służyć Stowarzyszeniu, w którym bardzo wiele się nauczyłam i umocniłam moją relację z Panem. Na co dzień pracuję jako nauczycielka języka polskiego i angielskiego w szkole podstawowej. Jestem też szczęśliwą żoną i mamą. W wolnym czasie (którego w związku ze sporą ilością zobowiązań w życiu zawodowym i prywatnym nie mam w nadmiarze) chętnie sięgam po literaturę czy gry planszowe i karciane. Uwielbiam też oglądać siatkówkę.

Kontakt:
a.konkel@ksm.org.pl