Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Dziękujemy za świadectwo miłości do KSM

Asystenci, Druhny i Druhowie!

Z sercem jeszcze przed obrazem Matki Najświętszej w kaplicy cudownego obrazu w Częstochowie oraz z wielkim zapałem do służby stowarzyszeniu w Prezydium XIII kadencji, chcemy podziękować Wam za świadectwo miłości do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jakie daliście tak licznie przybywając na Jasną Górę.

Nasze serca są pełne radości i wdzięczności Bogu, że powołał nad do służby tak bogatemu w tradycję, a zarazem tak aktualnemu w narzędzia służące rozwojowi młodego człowieka stowarzyszeniu!

Pragniemy podziękować także JE ks. abp. Wacławowi Depo – Metropolicie Częstochowskiemu, JE ks. bp. Markowi Solarczykowi – delegatowi KEP ds. KSM oraz JE bp. Andrzejowi Przybylskiemu – biskupowi pomocniczemu archidiecezji częstochowskiej, że podczas tych ważnych chwil dla ogólnopolskiego KSMu byliście z nami, przewodząc naszej modlitwie. Niech patroni stowarzyszenia św. Stanisław Kostka i bł. Karolina Kózka wypraszają siły do posługi głoszenia Bożego Słowa!

Prosimy Was, nie zapominajcie o słowie „Gotów”, które wypowiedzieliście w obecności Księży Biskupów, a przede wszystkim w obecności naszej Mamy Maryi. Jeżeli będziemy pragnąć dobra dla drugiego człowieka, dla Ojczyzny, Maryja na pewno będzie z nami, a obok Niej Jej Syn – Jezus Chrystus Król!

Prezesi Oddziałów Parafialnych i Kół środowiskowych, zawierzcie swoje Oddziały Tej, która u tronu Boga może wyprosić wiele dla Was, waszych rodzin, parafii, szkół, uniwersytetów oraz miejsc pracy. Twórzmy z Polski przestrzeń Bożego Królestwa. Wierzymy, że jesteśmy w stanie to uczynić. „Miejmy Polskę w sercu!”

W swoich modlitwach pamiętajcie o wszystkich członkach Prezydium: Oli, Łukaszu, Mateuszu, Piotrku a także o nas. Chcemy dla Was pracować oddając swoje siły na służbę Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.

Z KSM-owskim „Gotów!”

Ks. dr Andrzej Lubowicki
Asystent Generalny KSM
Patryk Czech
Przewodniczący Prezydium KR KSM

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!