Akademia Służby i Rozwoju KSM oraz rekolekcje wakacyjne dla kleryków organizowane przez KSM

KSM-owicz teraz!

Kim jest KSM-owicz? Jaki powinien być? Jak ma się odnaleźć w dzisiejszym świecie? Poszukamy odpowiedzi na te pytania pochylając się nad słowami papieża Franciszka: Nie jesteście przyszłością, nie tkwicie w „międzyczasie”, lecz jesteście Bożym „teraz” , podczas Akademii Służby i Rozwoju, gdzie spotkamy się pod hasłem „KSM-owicz teraz!”.

Zapraszamy od 15 do 22 lipca 2019 r. do Młodzieżowego Ośrodka Rekolekcyjno-Rekreacyjnego na Śnieżnicy. W programie znajdzie się czas na modlitwę, wyjście w góry, integrację, a wszystko to w gronie KSM-owiczów z całej Polski.

Zaproszenie dla kleryków

W tym roku nasze zaproszenie kierujemy również do kleryków, bo jak można lepiej przygotować się do pracy z młodymi niż będąc pośród nich.

Zgłoszenia

Koszt uczestnictwa to 300 zł. Zgłoszenia, za pośrednictwem zarządów diecezjalnych, na adres mailowy biura prezydium biuro@ksm.org.pl do 14 czerwca br.

W odpowiedzi na zgłoszenie wysłana zostanie karta uczestnictwa. Aby potwierdzić uczestnictwo, do 21 czerwca będzie trzeba ją odesłać oraz wpłacić opłatę za udział na konto KSM. Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Prezydium Krajowej Rady.