Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Spotkanie koordynatorów diecezjalnych akcji Polak z Sercem

Kolejne spotkanie dla koordynatorów diecezjalnych akcji Polak z Sercem na horyzoncie. Zgodnie z ustaleniami, spotkanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy ZOOM w dniu 20 czerwca o godzinie 19:30. To ważne wydarzenie, na którym omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące dalszych działań.

Dla diecezji, które jeszcze nie zgłosiły swoich koordynatorów, ale chcą wziąć udział w akcji, istnieje ostatnia szansa na zapisanie się. Termin zgłoszeń upływa 18 czerwca. Aby wziąć udział, należy wysłać informację o koordynatorze diecezjalnym na adres Martyny Paluch: m.paluch@fundacjadlamlodziezy.org lub skontaktować się pod numerem telefonu +48 574 037 224. To niezwykle istotne, aby wszystkie diecezje miały swoich przedstawicieli, którzy będą koordynować działania na terenie swojej diecezji.

Koordynator diecezjalny ma kluczową rolę w akcji Polak z Sercem, m.in. odpowiada za wszelkie działania związane z akcją na terenie swojej diecezji. Jego zadaniem jest utrzymywanie kontaktu zarówno z wolontariuszami, jak i z punktami, w których prowadzone są zbiórki. Ponadto, pełni on funkcję łącznika między lokalnymi strukturami, a głównym koordynatorem Polak z Sercem. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i pracy na miejscu akcja może osiągnąć sukces.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące akcji Polak z Sercem można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Na stronie można zapoznać się z głównymi celami akcji, dowiedzieć się, w jaki sposób wesprzeć inicjatywę.

Fundacja Dla Młodzieży, która odpowiada za akcję Polak z Sercem, aktywnie komunikuje się również na platformie społecznościowej Instagram. Na oficjalnym profilu fundacji można znaleźć aktualności, relacje z wydarzeń, inspirujące historie oraz wiele innych treści związanych z inicjatywą. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, warto śledzić profil fundacji pod adresem. Wszelkie aktualności są również dostępne na stronie na Facebooku.

Akcja Polak z Sercem to wyjątkowa inicjatywa, która mobilizuje społeczność do pomocy potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu koordynatorów diecezjalnych oraz wsparciu wolontariuszy akcja może dotrzeć do jak największej liczby osób. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie diecezje zgłosiły swoich koordynatorów i aktywnie uczestniczyły w akcji. Razem możemy zdziałać wiele i sprawić, że nasze serca będą biły jeszcze mocniej dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!