Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Szkolenia fundraisingowe

W Konstancinie-Jeziornie w miniony weekend odbyło się szkolenie fundraisingowe. Przedstawiciele 10 diecezji pod czujnym okiem Pawła Lipy, specjalisty ds. fundraisingu KSM, uczyli się, jak pozyskiwać fundusze dla Stowarzyszenia, aby poszerzać jego możliwości działania.

Pierwszego dnia Druhna Przewodnicząca Prezydium KSM Martyna Gieleta poprowadziła bardzo interesujący warsztat, który przybliżył uczestnikom, że podstawą każdego działania jest określenie celu, do którego powinniśmy zmierzać.

Drugi dzień naszego szkolenia prowadził Paweł Lipa. Uczestnicy zdobyli nową wiedzę i umiejętności, wymienili dotychczasowe doświadczenia i dyskutowali nad możliwościami rozwoju finansowego tak na szczeblu diecezjalnym, jak i krajowym. Co najważniejsze, budują relacje, które, mamy nadzieję, zaowocują stworzeniem sprawnego zespołu ekspertów, mogących efektywnie służyć w KSM-ie.

Trzeci dzień szkolenia poprowadził specjalista od projektów Maciej Kozak, który podzielił się z uczestnikami szkolenia swoim dużym doświadczeniem. Uczestnicy szkolenia określili swoje cele i na podstawie tego opracowali potrzeby swoich diecezji. Razem analizowali proces pisania projektów, rozważając szanse i zagrożenia dla naszego Stowarzyszenia.

Uczestnicy szkolenia w przyszłości mają stanowić grupę, która będzie szukała źródeł finansowania działalności KSM w diecezjach i kraju, dzięki budowaniu wizerunku Stowarzyszenia jako wartościowego partnera dla firm i instytucji.
Już 12 listopada odbędzie się kolejne spotkanie on-line z naszego cyklu szkoleń. Nadal mamy wolne miejsca. Zapraszamy Cię do wspólnej przygody. Budując z nami zespół, zwiększasz szanse na sukces.

Jeżeli chcecie wesprzeć rozwój tej zdolnej i zaangażowanej młodzieży, możecie to zrobić poprzez przelanie drobnej kwoty, np. 10zł na konto: 33 1090 1056 0000 0001 4252 0387 tytułem: darowizna na szkolenie fundraisingowe.
Będziemy wdzięczni za zwiększenie naszych szans na zdobywanie nowych umiejętności.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!