Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Serce w pudełkach – pomoc Ukrainie

Busy z żywnością długoterminową, środkami higieny, chemią oraz jabłkami dotarły do potrzebujących, którzy pozostali na Ukrainie. Dary w Rawie Ruskiej pomagał rozładowywać jałmużnik papieski ks. kard. Konrad Krajewski, specjalny wysłannik na Ukrainę, który wskazał: „Polak z Sercem dla Pokoju – serce jest tutaj, w tych pudełkach, a przez to, że je przywieźliśmy tutaj, jesteśmy ludźmi, którzy czynią pokój”. Delegacja spotkała się także z ks. abp. Mieczysławem Mokrzyckim, Zastępcą Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Ukrainy.

Transport pomocy jest efektem współpracy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz „FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY” z Panią Senator Marią Koc i wieloma innymi organizacjami oraz firmami.

Podczas wizyty odbyło się również spotkanie z lekarzami, pielęgniarzami oraz ratownikami medycznymi z Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, którzy wspierają ukraińskie służby ratownicze i niosą pomoc rannym.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które włączają się w pomoc! Zapraszamy do niesienia pomocy w ramach „Polak z Sercem dla Pokoju”. Niech przyświecają nam słowa kard. Krajewskiego „Najpiękniejsze, co może być to dzielić się sobą”. Przyłącz się do nieustającej modlitwy, przekaż dary, włącz się w zbiórkę finansową lub zrzutkę.

Wejdź na polakzsercem.pl i TY przekaż swoje serce!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!