Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

KSM może liczyć na Prezydenta!

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w działalność charytatywną i patriotyczną. Pan Prezydent Andrzej Duda jest otwarty na wszelkie inicjatywy młodych z KSM – zapewniał Łukasz Rzepecki Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy w trakcie Zebrania Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

„Przed nami bardzo szerokie perspektywy współpracy. Pan Prezydent dba o wszystkie środowiska młodzieżowe. Spotkania w ramach cyklu „Młodzi w Pałacu” to początek nowego rozdziału współpracy z młodymi, szczególnie z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. „Mniej polityki – więcej współpracy”  ta myśl przyświeca Andrzejowi Dudzie od samego początku prezydentury, a młodzi to przecież priorytet Polski” – podkreślił.

Wsparcie Prezydenta wyraża się w inicjatywie ustawodawczej, za którą potem idą konkretne środki. Jednak, aby je dobrze wykorzystać, potrzebne są konsultacje ze środowiskami młodzieżowymi. Bardzo się cieszę, że mogę dziś spotkać się z przedstawicielami władz KSM. Niezwykle mi zależy, aby w raporcie na koniec konsultacji „Młodzi w Pałacu” znalazły się sugestie KSM-owiczów. Tylko w taki sposób będzie to wymierny głos młodego pokolenia Polaków” – mówił prezydencki doradca.

Na koniec spotkania Doradca Prezydenta RP podziękował za inicjatywy charytatywne KSM takie jak „Polak z Sercem” – pomocy rodakom na Kresach, a także za współpracę z Parą Prezydencką w ramach inicjatyw ekologicznych, m.in. #SadziMY.

Zebranie Krajowej Rady KSM odbywa się trzy razy w roku. W trakcie spotkań poruszane są najważniejsze aspekty działań Stowarzyszenia. Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki był gościem specjalnym majowych obrad.

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!