Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Zebranie Krajowej Rady – Podsumowanie

Podczas ostatniego Zebrania Krajowej Rady rozpoczęliśmy proces uchwalania nowych regulaminów dla Stowarzyszenia. Dziękujemy za wszelkie uwagi, sugestie, a nade wszystko za włożoną pracę wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania i przyjęcia Regulaminu Zastępowego, Regulaminu Lidera, Regulaminu Instruktora oraz Regulaminu Organów Ogólnopolskich. Regulaminy obowiązują od dnia podjęcia.

Order im. ks. Prałata Antoniego Sołtysika

Podczas ostatniego Zebrania Krajowej Rady została zainaugurowana II edycja nagrody im. ks. Prałata Antoniego Sołtysika. Zachęcamy do składania wniosków, by w ten sposób uhonorować osoby, które aktywnie wspierają działania młodzieży w tym idee KSM. Wyrażajmy w ten sposób wdzięczność wobec naszych poprzedników i przyjaciół naszego Stowarzyszenia. Zachęcamy także do zapoznania się z Regulaminem Orderu, który jest dostępny na naszej stronie.

„Chodzi o miłość” – cykl webinarów poświęconych obronie życia

Organizatorem spotkań on-line jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się 15 marca o 19:00 zostanie poświęcone strategii pro-aborcyjnej i pro-life. Drugie 22 marca o 19:00 będzie poruszać tematykę „wyboru” i praw kobiet oraz faktom i mitom odnośnie do aborcji. Trzeci webinar 29 marca o 19:00 zostanie poświęcony matce i dziecku jako dwóm ofiarom aborcji. Spotkania poprowadzi Magdalena Guziak-Nowak Dyrektor Programów Edukacyjnych Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka. W trakcie każdego ze spotkań przewidziano blok Q&A. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące danej tematyki spotkania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać swoje zgłoszenie mailowo na adres pro-life@ksm.org.pl, które będzie zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz adres e-mail. W odpowiedzi każdy zgłoszony otrzyma link do spotkania na kilka godzin przed jego rozpoczęciem. Uczestnictwo w spotkaniach jest darmowe. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!