Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Papież Franciszek

Wspólnoty Ruchu Lednickiego Lednica 2000 oraz Armia Modlitwy zapraszają do kolejnego już szturmu modlitewnego w intencji Ojca Świętego w niedzielę, 8 marca 2020 roku. Akcja „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” organizowana jest już po raz trzeci z okazji rocznicy wyboru papieża Franciszka.

Aby wziąć udział w akcji „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, należy pomodlić się różańcem indywidualnie lub w grupie w intencji Ojca Świętego. Miejscem modlitwy może być kościół, szkoła, dom, a nawet park.

Wspólna modlitwa ma wielką moc oraz jest okazją, aby dać świadectwo wiary oraz jedności. Jak co roku nie jest ważne miejsce, lecz sama modlitwa i jej intencja. Możemy się modlić w domach, kościołach, a także na ulicach czy rynkach!

– mówią organizatorzy.

Jak wyjaśniają, 13 marca przypada 7. rocznica konklawe, podczas którego wybrano nowego papieża.

Jest to piątek, dlatego nasz szturm rozpoczniemy już w niedzielę, 8 marca, aby każdy mógł dołączyć do naszej Armii Modlitwy.

– zapraszają.

Ponadto zachęcają do organizowania grup modlitewnych w swoich miejscowościach. W ciągu pierwszych dwóch edycji w inicjatywie wzięło udział dziesiątki grup z Europy, Azji, czy Ameryki Północnej.

Od początku „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” jest objęte patronatem honorowym przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego.

Jak włączyć się w akcję?

Aby dołączyć do akcji, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na stronie wszyscyza1.pl.

Cieszymy się, że w ciągu ostatniego roku powstały pierwsze Ogniska Armii Modlitwy, które regularnie modlą się za Ojca Świętego i poznają jego nauczanie. To nasza wielka radość! Liczymy, że z czasem powstaną kolejne grupy, które będą chciały dołączyć do naszej Armii

– mówi kleryk Rafał Orzechowski, pomysłodawca inicjatywy.

Nie ma znaczenia, ile masz lat, gdzie mieszkasz oraz czym się interesujesz, tak samo jak w czerwcu WSZYSCY spotykają się na Polach Lednickich, tak samo w marcu wszyscy zjednoczymy się na wspólnej modlitwie.

Wszelkie pytania na temat akcji można kierować na adres: ruchlednicki@lednica2000.pl.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!