Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

KSM patronem akcji „To nasza wspólna sprawa”

To nasza wspólna sprawa

Pragniemy zaprosić wszystkich Was do ogólnopolskiej akcji „To nasza wspólna sprawa”.

Jesteśmy świeckimi członkami Kościoła, którzy nie zgadzają się na grzech pedofilii w Kościele i na jej ukrywanie, a także na manipulację, uderzającą w naszą wspólnotę, według której kapłan równa się pedofil.

Zapraszamy wszystkich członków Kościoła do nowenny (odbędzie się ona od 11 do 19 czerwca), w której chcemy przebłagać za zło pedofilii w Kościele, za jej ukrywanie, pomodlić się za ofiary księży pedofili oraz za kapłanów – tych, którzy są przyczyną zgorszenia, i tych, którzy są oczerniani, nazywani pedofilami, choć nie zawinili. Wcześniej chcemy dawać świadectwo o pięknej roli księży w naszym życiu.

Pragniemy zjednoczyć jak najwięcej wiernych Kościoła w modlitwie oraz we wsparciu duchownych w tym trudnym czasie. Chcemy poczuć i pokazać, że jesteśmy jedną wspólnotą. Musimy dzisiaj jasno wyrazić swój sprzeciw wobec pedofilii w Kościele, a także wobec manipulacji skierowanej przeciwko niemu. Modlić się za ofiary, pokazać, że nas, członków Kościoła, bardzo boli cierpienie, którego w nim doświadczyli.

To nasza wspólna sprawa

Na naszej stronie internetowej znajdziecie nagranie z głębszym wprowadzeniem w ideę tego dzieła oraz wszystkie ważne informacje dotyczące akcji „To nasza wspólna sprawa”.

Prosimy o angażowanie się w tym pięknym dziele. Potrzebujemy koordynatorów, którzy byliby odpowiedzialni za akcję w swoich diecezjach.

Wszelkie pytania oraz informacje o chęci pomocy prosimy przysyłać na naszego maila: tonaszawspolnasprawa@gmail.com

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie
Koordynatorzy akcji „To nasza wspólna sprawa”

[button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”large” url=”” text=”Obserwuj na Instagramie” color_override=””]     [button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”large” url=”” text=”Lubię na Facebooku” color_override=””]     [button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”large” url=”” text=”Subskrybuj na Youtube” color_override=””]

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!