Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Startuje 9. Rajd dla Życia

Dziś wyruszył 9. Rajd dla Życia! Ponad tydzień uczestnicy będą przemierzali trasę Zabawa-Rostkowo, by modlić się za życie najmniejszych spośród nas.

Zapraszamy do rowerowej wyprawy w intencji życia poczętego. Wystarczy jeden dzień jazdy i modlitwa, a mogą dziać się niecodzienne rzeczy.

Asystent Generalny KSM ks. Andrzej Lubowicki i Przewodniczący Prezydium Krajowej Rady KSM Patryk Czech wystosowali pismo do uczestników 9. Rajdu dla Życia. Dziś wystartowała pierwsza ekipa rajdowej sztafety z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej. Ostatnia trasa – 18.08 – biegła będzie z Broku do Rostkowa.

Słowo od Asystenta Generalnego KSM i druha Przewodniczącego

Drodzy Uczestnicy 9. Rajdu dla Życia!

Dziękujemy Wam za to, że stajecie w obronie życia poczętego! Rajd, w którym uczestniczycie jest przede wszystkim okazywaniem poparcia dla spraw, które dla katolika – KSM-owicza winny być najważniejsze. Jadąc wspólnie ze św. Stanisławem Kostką w roku jego 450. rocznicy narodzin dla Nieba oraz z bł. Karoliną Kózkówną gorąco módlcie się w intencji rodzin. Aby narzeczeństwa świadomie planowały przyszłość, a małżeństwa nie bały się być otwartymi na potomstwo. Módlcie się, aby kobiety w ciąży przyjmowały swoje dzieci z odwagą. Proście, by żaden mężczyzna stając się ojcem, nie bał się tego zadania, ale by z zaufaniem Bogu je podejmował. Proście, aby Jezus Chrystus za wstawiennictwem Karoliny i Stanisława przerwał piekło aborcji na ziemi.

Poprzez otrzymane materiały promujcie życie. Sami jadąc bądźcie pełni życia, a spotykając ludzi i rozmawiając z nimi dzielcie się nim z nimi. Udostępniajcie zdjęcia na Facebooku, poprzez fanpage, na Instagramie, czy Snapchatach niech zrobi się głośno, że są ludzie, którzy kochają życie, bronią go i podkreślają jego wartości. Bądźcie na co dzień świadkami takiej postawy.

Życzymy Wam, by towarzyszyła wam radość ze spotkania. Ufamy, że jazda na rowerze jest waszą pasją. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. A na waszych twarzach będzie gościł szczery uśmiech.

Jednocześnie zapraszamy Was na główne obchody 450. rocznicy narodzin dla nieba św. Stanisława w Rostkowie. Zawierzajmy siebie Świętemu i prośmy o potrzebne łaski. Do zobaczenia 19 sierpnia.

Z KSM-owskim „Gotów!”

Ks. dr Andrzej Lubowicki
Asystent Generalny KSM
Patryk Czech
Przewodniczący Prezydium KR KSM

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!