Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży godło logo

Na maj słowo od Druha Przewodniczącego

Patryk CzechŻyj z pasją! Kilkakrotnie ktoś mi tego życzył, ale co to tak naprawdę oznacza?! Gdybym porównał się do szklanki herbaty (osobiście nie przepadam za herbatą) to cukier byłby tym, który nadaje całości smak. Myślę, że tak jest z pasją, ona nadaje życiu słodkawy posmak.

Pasją może być zbieranie znaczków, uprawianie kolarstwa, oglądanie filmów, wszystko to co kogoś cieszy, jest odskocznią od codzienności, jest także czymś co relaksuje i oczywiście sprawia radość.

Ja też mam pasję – jest nią muzyka. Chodząc do podstawówki i równocześnie do Szkoły Muzycznej I stopnia nie cierpiałem grać na akordeonie. Co to była za męka. Potem muzyka poszła w kąt – gimnazjum, liceum i wreszcie studia. Coś w moim sercu drgnęło i tak zaczęła się przygoda na Wydziale Muzyki UR na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Wspaniała przygoda z chórem WM oraz realizowanie siebie na polu wokalnym, dyrygenckim, instrumentalnym (gram na fortepianie i organach choć w ogóle nie czuję się instrumentalistą – choć cieszę się że są).

Po co cały ten wstęp? Bo chciałbym się podzielić z Wami piosenką, którą napisałem, a nagrałem z moimi fantastycznymi kolegami i koleżankami z Wydziału.

KSM-owicze żyjcie ze smakiem, żyjcie z pasją! I aż chce się dopisać: nadawajcie swoim życiem smak życiu innych!

Druh Patryk

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa
NIP 6761736597, REGON 040089233

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1030 0000 0001 0986 8503

Adres do korespondencji: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
ul. Krasickiego 16 05-070 Sulejówek

Biuro czynne: pn. – pt.: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami!