Akademia Służby i Rozwoju KSM na Śnieżnicy

KSM-owskie DNA!

16-22 lipca 2018 r.

Codzienna rutyna Cię dobija? Nie masz już sił? Jesteś przemęczony? Pragniesz wartościowego odpoczynku? Jesteś członkiem zarządu KSM albo liderem, który chce zrobić coś więcej? Szukasz nowych pomysłów? Mamy dla Ciebie propozycję!

Ośrodek Rekolekcyjno–Rekreacyjny na szczycie góry Śnieżnica położonej w malowniczym Beskidzie Wyspowym. Co tam znajdziesz? Wartościowych ludzi, czas na modlitwę, integrację, a ponadto czas wspólnej formacji KSM-owskiej.

Akademia Służby i Rozwoju – to właśnie tam czekamy na Ciebie w dniach od 16 do 22 lipca 2018 r. Każdy dzień będzie niesamowitą okazją by bardziej poznać i zrozumieć KSM-owskie DNA.

Obudzimy w Tobie zmysł wędrowca! Ruszamy na Ćwilin i Mogielice. Twoje serce zapłonie jeszcze większym żarem miłości do Ojczyzny. Postaramy się byś odkrył w sobie na nowo liderskie predyspozycje. A co najważniejsze, damy Ci czas na budowanie relacji z tym, który w naszym Stowarzyszeniu jest najważniejszy – Jezusem!

Zgłoszenia telefonicznie (570 753 770) lub mailowo (biuro@ksm.org.pl) przez Biuro Prezydium. Koszt udziału dla uczestnika to 250 zł. Wraz ze zgłoszeniem należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150 zł na konto ogólnopolskiego Stowarzyszenia. Przy zgłoszeniu należy podać adres mail na który zostanie wysłana karta kwalifikacyjna oraz informator co należy zabrać. Zgłoszenia do dnia 15 czerwca br.


Dni Formacyjne dla KLERYKÓW!

„Młodzi, Wiara i Rozeznawanie Powołania”
Czas na odpoczynek?!

9-14 lipca 2018 r.

Piękno Beskidu Wyspowego, ośrodek położony na leśnej polanie, cisza oraz wartościowi ludzie – to jest właśnie to co przede wszystkim czeka na Ciebie Drogi Alumnie!

Warto zabrać dobre buty i plecak – będziemy wędrować. Ruszamy na Mogielice i Ćwilin.

Warto rozmawiać z młodymi o młodości – będą z nami zastępowi KSM.

Warto posłuchać – konferencje głosi ks. dr Andrzej Lubowicki – Generalny Asystent KSM, Konsultor Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży oraz wykładowca teologii pastoralnej w WSD w Drohiczynie.

Warto odpocząć – ognisko, rozmowy i integracja z klerykami z całej Polski.

Warto się przede wszystkim modlić – codzienna Eucharystia oraz medytacja Słowa Bożego – Ojciec mówi w ciszy! Nie zapomnij zabrać Biblii.

Warto się uczyć – nabędziesz praktycznych umiejętności pracy z młodzieżą na przykładzie organizacji jaką jest KSM.

Ponad to ciekawi zaproszenie goście, którzy niewątpliwie ubogacą każdego.

A wszystko to w kluczu przygotowań do Synodu 2018: Młodzi, Wiara i Rozeznawanie Powołania, a także ŚDM w Panamie 2019.

Zgłoszenia telefonicznie (570 753 770) przez Biuro Prezydium. Wraz ze zgłoszeniem należy wpłacić zadatek w wysokości 150 zł na konto ogólnopolskiego stowarzyszenia. Przy zgłoszeniu należy podać adres mail na który zostanie wysłana karta kwalifikacyjna oraz informator co należy zabrać. Zgłoszenia do dnia 15 czerwca br.

9 VII rozpoczynamy o godz. 17.00!